Svatební servis

Líčení vč. jedné zkoušky
2500
Účes vč. zkoušky (dle náročnosti a délky vlasů)
od 2500
Jednotlivá zkouška
900
V přiměřeném počtu možnost úpravy svatebčanek
Jednoduché líčení 590
Čím je líčení složitější, tím s postupujícím večerem vypadáme starší a to přeci nechceme 😉.
Účes od 590
  • Ozdoby, příčesky, výplně do účesů nejsou zahrnuty v ceně (+ vratná záloha za půjčení)

Cesta v den D mimo studio (počítá se i zpáteční cesta) + 5/km po Brně, 10/km mimo Brno.

Nezáleží na to, jestli v den D budete chtít být princeznou nebo královnou, toto přání Vám jednoduše splníme a vše bude tak, jak jste si vysnila a budete mít vždy jen ty nejlepší vzpomínky.

Všechny uvedené ceny jsou v Kč.

Svatební balíček na míru

Pokud Vás nabídka zaujala a nevíte si rady, kontaktujte nás a domluvíme se s Vámi tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Roční (půlroční) svatební plán

V případě, že řešíte nedokonalosti na pleti a chcete s nimi něco udělat, neváhejte nás kontaktovat. Jestliže začneme společně péči o pleť řešit dostatečně dopředu, můžeme společnými silami dosáhnout pleti, o které jste vždy snila. Nádhernou pleť si budete poté užívat déle než jen ve Váš svatební den.

Jak probíhá zkouška?

  • Zkouška účesů a líčení probíhá vždy ve studiu pár týdnů před svatbou, kde máte samozřejmě k dispozici něco dobrého k pití a na zobnutí.
  • Součástí je i konzultace stylu a pojetí svatby jako celku, aby Vám líčení korespondovalo s daným stylem a vše dokonale do sebe zapadalo. V případě, že budete mít závoj, čelenku nebo jiné dekorace v účesu, tak je prosím vezměte s sebou, abychom s nimi mohly počítat dopředu, ne ke každému stylu účesu se závoj hodí.
  • Každopádně nemusíte být z ničeho nervózní, vyzkoušíte více stylů líčení a účesů (pokud se samozřejmě nezamilujete hned do první verze), takže se nemusíte bát, že byste odcházela zklamaná. Hlavně se nebojte sdělit svůj názor, námitky, nebo naopak říct, co se Vám líbí, jde tu o Vás a je to Váš den D a musíte být naprosto spokojená 😉.
  • Samotná zkouška probíhá cca 3 hodiny v případě složitějších účesů cca 4, zároveň se dozvíte finální kalkulaci a je nutné složit alespoň 50% zálohu (možnost platby kartou i hotově)