O nás

Nabízíme přátelskou a pohodovou atmosféru, kde se dokážete uvolnit, zapomenete na všední starosti a skvěle se zrelaxujete. Před prvním ošetření probíhá konzultace (samozřejmostí je dobrá káva, čaj nebo domácí limonády), která trvá 10-15 minut - dle obsáhlosti problematiky, tento čas se nepočítá do celkového času ošetření, nemusíte se tedy bát, že byste byla o tento čas ochuzena. Cílem této konzultace je zjistit, co chcete řešit nebo co Vás přivádí do našeho studia, aby tedy byla Vaše péče nastavena správně a vyhovovala plně Vašim požadavkům a přáním.

Nabízené služby

  • Poradenství v oblasti péče o pleť
  • Odborné vedení při řešení nedostatků a estetických defektů pleti
  • Kosmetické a vizážistické služby
  • Diagnostika pleti
  • Speciální masáž Digi-Esthétique
  • Sezónní akce a speciální ošetření
  • Lash Lifting a Botox řas
  • Profi Brow – Architektura obočí a pěstění dokonalého tvaru
  • Dlouhodobé programy domácí péče
  • Dárkové poukazy

Sothys

Značku SOTHYS Paris můžeme označit za vůdčí mezinárodní značku, kterou používají profesionálové v institutech krásy a hotelech po celém světě. Exkluzivní reference dodávají značce mj. také salony krásy, které sídlí na dvou prestižních světových adresách: v centru Paříže na ulici Faubourg Saint-Honoré a v New Yorku na 5th Avenue. SOTHYS Paris má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 120 zemích světa a neustále rozvíjí své mezinárodní působiště.

K exkluzivním značkám se řadí díky vysoké kvalitě a účinnosti a zaujímá tak přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek. Přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost. Výsledkem více než 70leté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Na světový i český trh přináší SOTHYS Paris širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla.

Dinair

Značka Dinair® vyvinula revoluční metodu nanášení make-upu pomocí airbrush technologie a rozpoutala doslova revoluci v kosmetickém průmyslu a celém oboru vizážistiky. Více než 30 let se Dinair® Airbrush make-up používá jak v kosmetických salonech, tak profesionálními vizážisty a maskéry po celém světě. Dinair® je předním inovátorem airbrush make-up systémů.

Dinair® Airbrush make-up je v současné době čím dál populárnější, protože nabízí dokonalou kompatibilitu s televizemi, kamerami a fotografickými přístroji ve vysokém rozlišení. Dinair® předpokládal, že každý bude natočený a fotografovaný v HD a vyvinul první make-up s vysokým rozlišením pro každodenní domácí používání – tzv. HD make-up - Airbrush make-up.

To, co bylo na obrazovce velkým tajemstvím, je dnes jednou z předních inovativních aplikací make-upu na světě. Již více než 30 let je Dinair® TOP volbou předních filmových umělců, kosmetických a svatebních salónů i každodenního líčení spousty žen.