Ošetření provádí

Mé jméno je Lenka Smejkalová a rozhodla jsem se svůj život zasvětit kosmetice, péči o pleť a tělo. Studovala jsem na VUT v Brně na Chemické fakultě obor Chemie potravin a biotechnologie. Mnoho lidí napadne otázka, „Proč jste nezůstala v laboratoři a jste kosmetičkou/vizážistkou?“ zkrátka protože mě to baví, naplňuje mě pocit a pohled na ženy, které ode mě odchází spokojené. Mají hedvábnou pleť, opakovaně se vrací a nestydí si říct o rady a typy, jak si usnadnit péči o pleť doma.

Ráda ženám dopřávám ošetření, které si nejsou schopny udělat samy doma. Podpořím tím jejich péči a pleť může tak být ve 100% kondici – jak vždy na závěr ošetření říkám:

„Mladá, krásná, svěží.“

Sothys

Značku SOTHYS Paris můžeme označit za vůdčí mezinárodní značku, kterou používají profesionálové v institutech krásy a hotelech po celém světě. Exkluzivní reference dodávají značce mj. také salony krásy, které sídlí na dvou prestižních světových adresách: v centru Paříže na ulici Faubourg Saint-Honoré a v New Yorku na 5th Avenue. SOTHYS Paris má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 120 zemích světa a neustále rozvíjí své mezinárodní působiště.

K exkluzivním značkám se řadí díky vysoké kvalitě a účinnosti a zaujímá tak přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek. Přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost. Výsledkem více než 70leté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Na světový i český trh přináší SOTHYS Paris širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla.

Dinair

Značka Dinair® vyvinula revoluční metodu nanášení make-upu pomocí airbrush technologie a rozpoutala doslova revoluci v kosmetickém průmyslu a celém oboru vizážistiky. Více než 30 let se Dinair® Airbrush make-up používá jak v kosmetických salonech, tak profesionálními vizážisty a maskéry po celém světě. Dinair® je předním inovátorem airbrush make-up systémů.

Dinair® Airbrush make-up je v současné době čím dál populárnější, protože nabízí dokonalou kompatibilitu s televizemi, kamerami a fotografickými přístroji ve vysokém rozlišení. Dinair® předpokládal, že každý bude natočený a fotografovaný v HD a vyvinul první make-up s vysokým rozlišením pro každodenní domácí používání – tzv. HD make-up – Airbrush make-up.

To, co bylo na obrazovce velkým tajemstvím, je dnes jednou z předních inovativních aplikací make-upu na světě. Již více než 30 let je Dinair® TOP volbou předních filmových umělců, kosmetických a svatebních salónů i každodenního líčení spousty žen.