3+1 Výhra ve velké letní soutěži

Soutěžíme o dárkové karty v hodnotě 500,-Kč. Za každé Vaše uskutečněné ošetření u nás ve studiu v období 1.7.-31.8.2019 budete zařazeni do slosování o dárkové karty.

Říkáte si: „To je super, ale co znamená 3+1?“

Celkově budeme losovat 4 výherce – 3 výherci budou vylosování ze všech klientů, kteří nás v tomto období navštíví a 1 výherce bude vylosován díky bonusovému lístku, který můžete získat na sociálních sítích – FB a Instagramu (můžete se účastnit na obou platformách a zvýšit si tím šance na výhru).

3 výherce z řad klientů, budeme losovat 1.9.2019 a výherce ze sociálních sítí budeme losovat 15.9.2019, abyste měli dostatek času nasdílet Vaše fotografie z dovolené (více informací v pravidlech pro Facebook a Instagram).


Bonusový lístek

Pro zařazení do slosování o dárkovou kartu je nutné splnit všechny tři body na vybrané platformě.

Pravidla pro Facebook

  1. Nasdílejte veřejně fotografii z vaší dovolené na vaši timeline pod názvem „chci vyhrát dárkovou kartu od LS visage“, kde je zobrazeno naše logo (veřejné sdílení slouží ke kontrole fotek, bez toho není možné fotku zkontrolovat a uznat) – nejpozději do půlnoci 14.9.2019.
  2. Na této fotografii nás označte @lsvisage.
  3. Tuto fotografii nasdílejte také do komentářů pod soutěžní příspěvek.

Pravidla pro Instagram

  1. Nasdílejte fotografii z vaší dovolené do příspěvků pod názvem „chci vyhrát dárkovou kartu od LS visage“, kde je zobrazeno naše logo.
  2. Na této fotografii nás označte @lsvisage a napiště #LSvisage.
  3. A do soutěžního příspěvku na Instagramu napište, kam jste na dovolenou jeli nebo kam byste chtěli jet příští léto.

Logo si můžete stáhnout stiknutím tlačítka níže. Nezáleží na tom, jestli naše logo do fotografie vložite v počítači, nebo si ho vytisknete a budete jej držet, fantazii se meze nekladou, necháme to na vás. 🙂

Stáhnout logo