Novinky

Ošetření provádí

Mé jméno je Lenka Smejkalová a rozhodla jsem se svůj život zasvětit kosmetice, péči o pleť a tělo. Studovala jsem na VUT v Brně na Chemické fakultě obor Chemie potravin a biotechnologie. Mnoho lidí napadne otázka, „Proč jste nezůstala v laboratoři a jste kosmetičkou/vizážistkou?“ zkrátka protože mě to baví, naplňuje mě pocit a pohled na ženy, které ode mě odchází spokojené. Mají hedvábnou pleť, opakovaně se vrací a nestydí si říct o rady a typy, jak si usnadnit péči o pleť doma.
Číst více

3+1 Výhra ve velké letní soutěži

Soutěžíme o dárkové karty v hodnotě 500,-Kč. Za každé Vaše uskutečněné ošetření u nás ve studiu v období 1.7.-31.8.2019 budete zařazeni do slosování o dárkové karty.
Číst více

Happy hours

Akce Happy hours se vztahuje na ošetření, která jsou uskutečněna/započata v období od 1.7. – 31.8.2019 v čase 10.00-14.00 v pracovní dny dle otvírací doby. Na ošetření je nutné se předem objednat telefonicky nebo online.
Číst více

Lash lifting

Nebaví vás se starat o řasy během dovolené? Řasenka Vás zdržuje, v moři se rozpije a musíte se zase upravovat? Chcete krásné natočené řasy bez námahy?
Číst více

Předsevzetí

Vítáme Vás v novém roce, věříme, že jste si svátky užili se svými nejbližšími a jste plní sil. S rokem 2019 přichází i spousta nových výzev a předsevzetí. Jedním z nich je i závazek k Vám, že své služby budeme nadále co nejvíce zdokonalovat a rozšiřovat, abyste absolutně spokojení. Chceme nadále zlepšovat náš standard poskytovaných a zvyšovat tedy i Vaše pohodlí a zážitek z ošetření, můžete se těšit v novém roce na spoustu novinek. 🙂
Číst více

PF 2018

S končícím rokem přichází rekapitulace uplynulých měsíců. Absolvovali jsme desítky hodin školení, seminářů a kurzů, také se udála spousta věcí, nejdříve jsme se poprvé stěhovali, dále jsme rozšířili kosmetické služby o Dinair airbrush líčení, byli jsme i na soutěži, opět jsme se stěhovali do větších prostor, změnili kosmetickou značku na Sothys Paris, abychom Vám mohli dopřát luxus, který si zasloužíte. 💆‍♀️💆‍♂️
Číst více

Dárkové karty

Dárkové karty jsou luxusní verzí dárkových poukazů – prozatím si můžete zvolit v hodnotách 1500,- a 2000,- v průběhu roku je plánováno více variací hodnot dárkových karet.
Číst více

World of Beauty & Spa 2018

Jde o akci, která se opakuje každý rok na jaře a na podzim. Můžete zde nakoupit nejen spoustu předmětů nejen kosmetiky, přes kadeřnické potřeby až po manikúru, ale také si zde můžete prohlédnout práce účastníků různých oborů a podívat se na jejich konání na pódiu, kde soutěží s ostatními účastníky.
Číst více