Novinky

Lash lifting

30. 6. 2019

Nebaví vás se starat o řasy během dovolené? Řasenka Vás zdržuje, v moři se rozpije a musíte se zase upravovat? Chcete krásné natočené řasy bez námahy?

Lash lifting je skvělá volba, díky které své řasy zvýrazníte bez nutnosti lepení umělých řas. Natočené řasy oko omladí, opticky zvětší a cíleným natočením lze tvarovat celkový vzhled oka a dosáhnout tak úžasných výsledků, které si budete užívat po dobu 6-8 týdnů.

K tomu získáváte Express ošetření v hodnotě 890,-Kč za akční cenu 445,-. Aby i Vaše pleť dostala to, co si zaslouží. Přesně proto budete na fotkách z dovolené vypadat skvěle – hloubkově vyčistěná a vyživená a svěží.

Happy hours

30. 6. 2019

Akce Happy hours se vztahuje na ošetření, která jsou uskutečněna/započata v období od 1.7. – 31.8.2019 v čase 10.00-14.00 v pracovní dny dle otvírací doby. Na ošetření je nutné se předem objednat telefonicky nebo online.

Př.: Za hydratačního ošetření Hydra 3Ha v hodnotě 1950,-Kč zaplatíte pouze 1560,-

Ušetříte téměř 400,-Kč.

Sleva na ošetření Vám bude odečtena přímo na místě, je možné platit kartou i hotově. Akci Happy hours nelze kombinovat s jiným již zlevněným nebo akčním ošetřením a službami.

3+1 Výhra ve velké letní soutěži

30. 6. 2019

Soutěžíme o dárkové karty v hodnotě 500,-Kč. Za každé Vaše uskutečněné ošetření u nás ve studiu v období 1.7.-31.8.2019 budete zařazeni do slosování o dárkové karty.

Říkáte si: „To je super, ale co znamená 3+1?“

Celkově budeme losovat 4 výherce – 3 výherci budou vylosování ze všech klientů, kteří nás v tomto období navštíví a 1 výherce bude vylosován díky bonusovému lístku, který můžete získat na sociálních sítích – FB a Instagramu (můžete se účastnit na obou platformách a zvýšit si tím šance na výhru).

3 výherce z řad klientů, budeme losovat 1.9.2019 a výherce ze sociálních sítí budeme losovat 15.9.2019, abyste měli dostatek času nasdílet Vaše fotografie z dovolené (více informací v pravidlech pro Facebook a Instagram).

Bonusový lístek

Pro zařazení do slosování o dárkovou kartu je nutné splnit všechny tři body na vybrané platformě.

Pravidla pro Facebook

  1. Nasdílejte veřejně fotografii z vaší dovolené na vaši timeline pod názvem „chci vyhrát dárkovou kartu od LS visage“, kde je zobrazeno naše logo (veřejné sdílení slouží ke kontrole fotek, bez toho není možné fotku zkontrolovat a uznat) – nejpozději do půlnoci 14.9.2019.
  2. Na této fotografii nás označte @lsvisage.
  3. Tuto fotografii nasdílejte také do komentářů pod soutěžní příspěvek.

Pravidla pro Instagram

  1. Nasdílejte fotografii z vaší dovolené do příspěvků pod názvem „chci vyhrát dárkovou kartu od LS visage“, kde je zobrazeno naše logo.
  2. Na této fotografii nás označte @lsvisage a napiště #LSvisage.
  3. A do soutěžního příspěvku na Instagramu napište, kam jste na dovolenou jeli nebo kam byste chtěli jet příští léto.

Logo si můžete stáhnout stiknutím tlačítka níže. Nezáleží na tom, jestli naše logo do fotografie vložite v počítači, nebo si ho vytisknete a budete jej držet, fantazii se meze nekladou, necháme to na vás. 🙂

Stáhnout logo

Předsevzetí

1. 1. 2019

Vítáme Vás v novém roce, věříme, že jste si svátky užili se svými nejbližšími a jste plní sil. S rokem 2019 přichází i spousta nových výzev a předsevzetí. Jedním z nich je i závazek k Vám, že své služby budeme nadále co nejvíce zdokonalovat a rozšiřovat, abyste absolutně spokojení. Chceme nadále zlepšovat náš standard poskytovaných a zvyšovat tedy i Vaše pohodlí a zážitek z ošetření, můžete se těšit v novém roce na spoustu novinek. 🙂

Jedním z našich úkolů je mít více mužů mezi klienty, s tím je spojeno jedno z našich předsevzetí. V příštím roce plánujeme rozšíření služeb čistě pro pány – ošetření zahrnuje i luxusní masáž hlavy pro stimulaci růstu vlasů.

Dalšími úkoly jsou i celotělové rituály pro prohloubení relaxace a péče o Vaše tělo. Máme také možnost naše služby rozšířit o depilace přípravky Lycon, svatební /společenské účesy, individuální kurzy líčení a spoustu dalších služeb. Věříme, že vše dopadne na jedničku a uděláme pro to maximum.

PF 2018

31. 12. 2018

S končícím rokem přichází rekapitulace uplynulých měsíců. Absolvovali jsme desítky hodin školení, seminářů a kurzů, také se udála spousta věcí, nejdříve jsme se poprvé stěhovali, dále jsme rozšířili kosmetické služby o Dinair airbrush líčení, byli jsme i na soutěži, opět jsme se stěhovali do větších prostor, změnili kosmetickou značku na Sothys Paris, abychom Vám mohli dopřát luxus, který si zasloužíte. 💆‍♀️💆‍♂️

Já Vám chci ze srdce poděkovat, že jste byly s námi celou tu dobu, za každou Vaši návštěvu a každé Vaše doporučení známým, které jste uskutečnily, protože vidíme, že naše práce má opravdu smysl. Těšíme se z každé jedné z Vás, která od nás spokojeně odchází s blaženým výrazem ve tváři. 😌

Do nového roku Vám za LS visage přeji hodně štěstí, pevné zdraví, mnoho dobrého a ať Vaše pleť je přesně taková, jakou ji chcete mít.

– Mladá, krásná, svěží. –

S láskou a úctou se na Vás těším v příštím roce,

Lenka. ❤

Dárkové karty

16. 11. 2018

Dárkové karty jsou luxusní verzí dárkových poukazů – prozatím si můžete zvolit v hodnotách 1500,- a 2000,- v průběhu roku je plánováno více variací hodnot dárkových karet.

Dále jsou k dispozici dárkové certifikáty, na které je možné napsat libovolnou částku, kterou chcete svým známým darovat, aby si užili služby, které poskytujeme.

World of Beauty & Spa 2018

7. 9. 2018

Jde o akci, která se opakuje každý rok na jaře a na podzim. Můžete zde nakoupit nejen spoustu předmětů nejen kosmetiky, přes kadeřnické potřeby až po manikúru, ale také si zde můžete prohlédnout práce účastníků různých oborů a podívat se na jejich konání na pódiu, kde soutěží s ostatními účastníky.

Z posledního uvedeného důvodu jsme byli v Praze i my, protože jsme se účastnili soutěže FACE AIRBRUSH MAKE-UP OPEN 2018 pořádanou Pavlem Bauerem českou vizážistickou ikonou působící na mezinárodní poli. Jedním ze sponzorů této soutěže byl Dinair, nebyl důvod se dlouho rozmýšlet a jeli jsme. Tématem soutěže bylo Summer Flower (česky Letní květ), jednalo se o naši první soutěž, nervozita pracovala, ale můžeme být náležitě šťastní, že jsme se umístili na krásném 3. místě.