Líčení

AIRBRUSH MAKE-UP

Umělecká technika airbrush je známá již řadu let. Nanášení make-upu touto metodou je poněkud novější a stává se stále populárnější. Byla až dosud velkým tajemstvím ve světě profesionálních vizážistů a maskérů. Domácí airbrushing je však zcela nový a průlomový a nyní je snazší než kdy jindy se touto unikátní metodou doma nalíčit.

Dokud nepřišel Dinair® se svými malými kompaktními aplikátory, které se vejdou do dlaně, byla metoda určena pouze pro vizážisty. Teď jej máte jako na dlani, a to doslova. Prostřednictvím Dinair® Airbrush make-up totiž přichází na trh sada se vším, co pro domácí airbrush líčení potřebujete.

Dejte stranou všechny nehygienické štětce a houbičky a nanášejte make-up bezdotykově. Docílíte přirozeného vzhledu, zakryjete nedostatky pleti a make-up vydrží až 18 hodin. Žádný jiný make-up toto nedokáže. Dokonalá pleť, to je Dinair® Airbrush make-up.

Co je Airbrushing

Airbrushing využívá sílu vzduchu pro sprejování make-upu v ultrajemné „mlze“ na pleť. V airbrush pistoli se smísí vzduch s make-upem, který je směsí vody a jemných barevných pigmentů. Během aplikace se pigmenty rozptýlí v molekulách vody a společně ulpí na povrchu kůže. Make-up tak ihned zasychá a zanechává souvislou dokonale nalíčenou pleť.

Díky konstrukci airbrush pistole je možné velmi citlivě ovládat množství make-upu i stlačeného vzduchu a pouhým pohybem prstu na ovládací páčce dosáhnout jak velmi drobných linek, tak velkých ploch, které se pokrývají rovnoměrně rozstřikovaným make-upem.

Denní líčení – 30 min
Dokonalé sjednocení pleti, přesto stále přirozený vzhled.
690,-
Večerní líčení – 45 min
Líčení ideální pro speciální příležitosti, na oslavy, plesy a do divadla.
890,-

Všechny uvedené ceny jsou v Kč.